Vzor motivačního dopisu
Interiérová designérka

Nevíte jak začít nebo se jen chcete inspirovat?
Můžete jednoduše upravit tento vzor a použít jej pro Váš motivační dopis.

Stupava
+421 917 840 465
karolina.bauerova@gmail.com

TIPY

DesignHouseWest, s.r.o.
Adrián Klus
Priekopy 49/A
821 08 Bratislava 
24. února 2020

Vážený pane Klusi,

Vaše společnost mě poprvé zaujala na podzimu minulého roku na veletrhu Moddom v Praze svým komplexním přístupem k řešení interiérového designu pro domácnosti. Po zhlédnutí otevřené pozice Interiérový designér junior na LinkedIn jsem proto neváhala a ráda bych Vám prezentovala svůj zájem o uvedenou pozici.

Jsem absolventkou Vysoké školy výtvarných umění v Bratislavě v oboru Design, s roční praxí na pozici Interiérový designér v architektonickém studiu poskytujícím komplexní řešení bydlení na klíč.

Inklinuji ke skandinávskému stylu v souladu s našimi regionálními specifiky. Zájem o skandinávskou tvorbu jsem si prohloubila díky programu Erasmus, kde jsem využila možnost studia ve Stockholmu. Tam jsem se kromě odborné oblasti věnovala i studiu švédského jazyka, ve kterém se domluvím jako začátečník, a tak spolu s aktivní znalostí anglického a německého jazyka mám přístup k širšímu spektru odborné literatury původního a moderního designu. 

Preferuji tvorbu návrhů interiérů s použitím nábytku a doplňků přírodních materiálů v přirozené barevné škále a v různých tvarových provedeních. Při řešení zadání se na nábytek dívám nejen v kontextu vzhledu a funkčnosti, ale také v kontextu ekonomickém, environmentálním a s ohledem na udržitelnost řešení.

Jsem přesvědčena, že každý obytný prostor by měl mít vlastní DNA, která zrcadlí lidi žijící v daném prostoru, aby se z neosobního prostoru stal domov. Jsem připravena pracovat samostatně, s osobitým přístupem ke každému klientovi a prostoru.

Ovládám několik programů 3D navrhování uvedené v životopisu, mám zkušenosti v přípravě rozpočtových a nákupních plánů projektu, ráda se seznámím s novými trendy a svým pozitivním přístupem se stavím ke všem novým výzvám.

Věřím, že mé dosavadní zkušenosti a osobnostní předpoklady jsou to, co v profilu kandidáta hledáte. V případě zájmu o osobní setkání Vám ráda doplním další informace a poskytnu k nahlédnutí portfolio dosavadní práce.
S pozdravem,
Karolína Bauerová